تبلیغات
looxpic - آموزش معرفی محصول در سایت های اگهی و نیازمندی

امروز:

آموزش معرفی محصول در سایت های اگهی و نیازمندی

درج اگهی در سایت های اگهی رایگان یکی از روش های تبلیغات اینترنتی ، تبلغات رایگان می باشد البته سایت هایی هستند که شما میتوانید با پرداخت هزینه برای مدتی اگهی خود را بالاتر از سایر اگهی نگه دارید .
شاید شما نیز کالا یا خدماتی داشته باشید که بخواهید به میلیون ها کاربران اینترنت با استفاده از سایت های اگهی رایگان معرفی کنید ولی راه و روش نوشتن یک اگهی خوب رو نمیدانید در این مقاله به چگونگی نوشتن یک متن اگهی خوب میپردازیم :
- کالای شما نیازی از مخاطب برطرف میکند ؟ این سوالی هست که کاربران بعد از خواندن عنوان اگهی از خود می پرسند و اگر مورد نیازشان بود ان اگهی رو مورد بررسی قرار میدهند پس سعی کنید عنوان اگهی شما کوتاه جذاب و معرفی کوتاه خدمات یا محصول شما باشد .
- محصول یا خدماتی که ارائه میدهید چیست ؟ یک تعریف ساده و کوتاه از محصول میتواند تاثیر بسزایی در جذب مخاطب به متن شما داشته باشد زیرا میداند که قرار است در این متن چه بخواند . سعی کنید این معرفی کوتاه ، جذاب ، و با جزئیات باشد .
- متن توضیحات رو چگونه بنویسم ؟ سعی کنید متنی که کالا و خدمات خود را توصیف میکنید متنی جذاب و دلنشین باشد در متن خود کاربرد های کامل محصول و خدمات خود را بیان کنید و از نوشتن تعریف های الکی خودداری کنید زیرا باعث بی اعتمادی مشتری شما خواهد شد و ممکن از در سری های بعدی از خدمات شما استفاده نکند
- راه های ارتباطی کامل درج کنید : سعی کنید تمامی راه های ارتباطی که مخاطب میتواند مشتری با ما ارتباط برقرار کند را بنویسید و زمانی که شما قادر به پاسخگویی هستید 
منبع : تبلیغات رایگان


نوشته شده در : پنجشنبه 30 مهر 1394  توسط : میهن بلاگ 41.    نظرات() .